من دوستان خوب زیادی دارم که واقعا هر کدومشون در نوع خودشون دوست داشتنی هستند اما تنها با سه نفرشون صمیمی هستم و خیلی احساس خوبی بینمون هست.با دو نفر از این دوستان صمیمیم یه گروه سه نفره تو تلگرام داریم و اونجا خیلی با هم صحبت میکنیم.دخترهای خیلی خوب و مهربونی هستن.

امشب یه چیزی تو گروهمون نوشته بودن که یه جایی خوندن خارجیا،ازدواج فامیلی براشون خیلی عجیب و چندش و منزجر کننده س و مثل ازدواج و برادر هست براشون.با علم بر اینکه میدونن من با پسر عمه ام ازدواج کردم.من خودم به این قضیه واقف بودم که خارجی ها چه نظری دارن در مورد ازدواج فامیلی،و حتی سالها قبل از ازدواجم این رو میدونستم.ولی ظاهرا واسه دوستهام خیلی عجیب بود و یه عالمه توییت هم تو گروه گذاشته بودن در مورد ایرانیهایی که رفتن خارج و مطرح کردن این قضیه پیش خارجیها و واکنششون و اینکه بعضیهاشون حالت تهوع بهشون دست داده بعد از دونستن این قضیه.

راستش خیلی ناراحت شدم از این حرفهاشون.اونا که میدونن من با پسرعمه ام ازدواج کردم.حتی یک درصد به مغزشون خطور نکرد که ممکنه من ناراحت و معذب بشم با این حرفها؟البته چیزی از ناراحتیم بروز ندادم.

به نظرتون حق دارم دلخور بشم یا دارم حساسیت الکی به خرج میدم؟نظرتونو صادقانه بهم بگید اگه دوست داشتید.نظرتون برام مهمه.

پ.ن:من همسرم رو خیلی دوست دارم و هیچوقت حس نکردم که با کسی مثل برادرم ازدواج کردم.به چشم یه آدم جدید و ناشناخته دیدمش که در طول روزها و ماه هایی که با هم زندگی کردیم روز به روز بیشتر و بیشتر شناختمش و بهش دل بستم.و راستش از چیزی که تو گروه گذاشته بودن حالت تهوع بهم دست داد.

خیلی خیلی ناراحت شدم.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها