دو سه روز پیش همسرم گفت ظاهرا ممنوعیت فروش ماسک و دستکش توسط داروخانه ها،برداشته شده و قراره همه داروخانه ها ماسک و دستکش به مردم بفروشن.

به همین خاطر امروز به چند تا داروخونه سر زدیم به امید یافتن دستکش لاتکس و ماسک  n95،همه شون هم بلا استثنا گفتن هیچی نداریم.از همه شونم پرسیدم که پس چی میگن به داروخونه ها ماسک و دستکش دادیم و ممنوعیت فروشش برداشته شده؟گفتن اصلا همچین چیزی نیست،یکیشون هم گفت خانم به خدا نامه داریم که هیچ داروخونه ای حق نداره ماسک و دستکش به مردم بفروشه.

از یه سوپر مارکت بزرگ هم سراغ دستکش لاتکس رو گرفتم چون شنیده بودم که یکی دو هفته پیش میفروختن،گفتن نداریم.گفتم آخه اون اوایل داشتید.گفت:آره داشتیم یه روز اومدن همه شونو جمع کردن بردن.گفتم کیا؟گفت:مأمورها.

آخر سر بعد از کلی گشتن،یه سوپر مارکت پیدا کردم بسته های ده تایی دستکش لاتکس داشت،بسته ای سیزده تومن.ده بسته شو خریدم صد و سی تومن.دقیقا دو برابرقیمت در حالت عادی.

احساس میکنم اون انتقام سختی که میگفتن،هنوز تموم نشده.حالا حالاها باید ازمون انتقام سخت بگیرن.از ما مردم.

امروز شنیدم ایران دو میلیون ماسک به عراق اهدا کرده،راست و دروغشو نمیدونم ولی خیلی دلم سوخت.درد داشت.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها