سلام سلااااااام.

حالتون چطوره؟؟حال و احوالتون تو این ایام کرونایی و قرنطینه چطوره؟

بچه ها من چند روزیه موقع ظرف شستن یا آشپزی کردن یا موقع صبحانه خوردن اگه تنها باشم تو یوتیوب ویدیوهای مهشید (mahshidtopia) رو میبینم و نمیدونید چقدر لذت میبرم از دیدن ویدیوهاش.چیز خاصی هم نیست ها،از زندگی روزمره اش فیلم میگیره و میذاره یوتیوب ولی به قدری که این آدم شیرین و دوست داشتنی و صاف و صادقه که همین باعث جذابیتش برای من شده.از بین کسانی هم که تو اینستاگرام فالوور زیاد دارن(بهشون میگن اینفلونسر؟؟دقیق نمیدونم) تنها کسیه که چند ساله فالوورش هستم و دلمو نزده و آنفالوش نکردم.من تعداد پیج هایی که فالو کردم خیلی خیلی کمه.هر چند وقت یکبار هم یکی دو تاشونو آنفالو میکنم چون جذابیتشون رو بعد از یه مدت برام از دست میدن.دلیل اینکه از مهشید خوشم میاد اینه که همیشه خودشه ( یا حداقل من اینطور برداشت میکنم) و هیچوقت سعی نمیکنه خودش و زندگیشو بهتر از اون چیزی که هست نشون بده.اهل مطالعه هست به شدت و همین باعث میشه قشنگ حرف بزنه و چیزای جالبی برای گفتن داشته باشه.آدم خلاقی هم هست و تفکرات جالبی داره.خلاصه که ازش خوشم میاد.

حالا هدفم از اینهمه روده درازی،معرفی مهشید نبود اصلا.میخواستم بگم که این مدت بیشتر از هر زمان دیگه ای احساس نیاز به دونستن زبان انگلیسی کردم.قبل از این همیشه احساس میکردم یه چیزیه که باید یاد بگیرم و دونستنش خوبه و یه فضیلت محسوب میشه و جدا از این واقعا چرایی خاصی برای یادگیری زبان به ذهنم نمیرسید.اما این چند وقت چقدر حسرت خوردم و چقدر احساس نیاز به دونستن انگلیسی داشتم رو خدا میدونه.حالا میگم چرا.

آقا ما یه روز اومدیم لباس و جوراب یوگا پوشیدیم،نور محیط رو کم کردیم،مت یوگا رو آوردیم و لپ تاپ رو به تلویزیون وصل کردیم و اولین قسمت از سی روز یوگا با آدرین رو از تو یوتیوب پخش کردیم و نشستیم به تمرکز و مراقبه.با خودم گفتم این دوران قرنطینه بههههترین فرصته که من سی روز یوگا با آدرین رو کار کنم . کلی هم ذوق داشتم.ولی بعد از ده دقیقه با لب و لوچه آویزون وقتی دیدم هیچی از حرفاشو متوجه نمیشم و اصلا حس خوبی بهم نمیده خاموشش کردم.

یه اپلیکیشن خیلی خوب دانلود کردم رو گوشیم،اولش فکر کردم فقط موسیقی برای مدیتیشنه،بعد متوجه شدم خیلی فراتر از اونه و یکسری چیزهای دیگه ای هم در مورد مدیتیشن داره که البته درک و فهمیدن اونها هم مستم دونستن زبان انگلیسیه.

انگیزه دیگه ام برای یادگیری زبان،اینه که کلی یوتیوبر های دیگه مثل مهشید هستن که چه بسا محتوای ویدیوهاشون هم جالبتر باشه،اما انگلیسی زبانن و من باید زبان بلد باشم تا بفهمم چی میگن.کلا زندگی روزمره آدمهای مختلف خیلی برام جالبه و تو وبلاگها هم اونهایی که روزمره نویسی میکنن رو خیلی دوست‌ دارم.

خلاصه که تو یوتیوب و این ور و اون ور کلی چیزای باحال و جالب هستن که من دلم میخواد ببینمشون و بفهمم چی میگن و میخوام از این به بعد با جدیت بیشتری زبان بخونم(اینم بگم که من از اول اسفند هر روز زبان خوندم و تمرین کردم،امیدوارم فایده ای داشته باشه)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها