من معمولا موقع صبحانه خوردن تنها هستم و از اینکه در سکوت صبحانه بخورم اصلا خوشم نمیاد و دلم میگیره.زمانی که تازه ازدواج کرده بودم صبح ساعت ۷بیدار میشدم و همراه با آماده کردن و خوردن صبحانه،برنامه حالا خورشید رو نگاه میکردم.اون اوایل برنامه شون جالب بود،حداقل برای من که نمیخواستم تو سکوت صبحانه بخورم خوب بود.ولی بعدا مخصوصا سری آخر برنامه شون افتضاح شد و نگاه نکردم.در حال حاضر هم از هیییییچ کدوم از برنامه های صبحگاهی صدا و سیما خوشم نمیاد به دلایل زیاد.

یه مدت هم هر روز یک یا دو اپیزود از سریال بیگ بنگ رو میدیدم.ولی دیگه اون رو هم چند دور نگاه کردم و برام تکراری شده.یه مدت داستان صوتی گوش میدادم(جودی ابوت) که خیلی برام لذت بخش بود و از تموم شدنش خیلی غصه ام گرفت.

الان چند وقته که پادکست های بی پلاس رو گوش میدم که اونها هم برام خیلی جالبن و از شنیدنشون هم لذت میبرم هم یه چیزی هم به اطلاعاتم‌‌ اضافه میشه.مخصوصا اون پادکست هایی که موضوعشون تاریخیه رو خیلی دوست دارم.

شنبه ها هم قسمت جدید برنامه چند شنبه با سینا رو تو یوتیوب نگاه میکنم،البته نصفشو میبینم چون برنامه اش طولانیه و من هم باید برم سر درس و مشقم.یا یه مدت مصاحبه های مکس امینی با ایرانی های موفق خارج از کشور رو میدیدم و خیلی بهم انگیزه میداد.

حالا هدفم از این پست این نبود که برنامه صبحانه خوردنم رو براتون توضیح بدم،هدفم این بود که بپرسم شما تو این تایم چه کاری انجام میدید؟کسی هست که مثل من دلش بخواد یه برنامه جالب در حد بیست یا سی دقیقه ببینه یا بشنوه؟تو یوتیوب یا پادکست به درد بخور چیزی سراغ دارید؟

کلا اگه کسی چیزی به ذهنش میرسه ممنون میشم به منم معرفی کنه چون یه مدته خیلی در این زمینه احساس خلا میکنم.اگرم چیزی به ذهنتون نمیرسه بازم دلم میخواد در مورد صبحانه خوردنتون برام بنویسید.اصلا چی میخورید؟چیکار میکنید؟دوست دارید تنهایی صبحانه بخورید یا خوشتون نمیاد؟

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها